Konto internetowe dbNET – Deutsche Bank

dbnetDeutsche Bank działa na terenie naszego kraju od 1995 roku i posiada na dzień dzisiejszy ponad 200 oddziałów rozlokowanych w wielu miejscowościach. To bank niezwykle ceniony z powodu swojej rzetelności o poważnego podejścia do klientów. Właśnie za takie osiągnięcia otrzymywał już wiele nagród. Deutsche Bank jest bankiem nieco mniejszym niż giganci polskiej sceny bankowej, ale właśnie w tym można upatrywać jego przewagi, a nie wady. Dzięki temu niemiecki bank jest w stanie zaoferować znacznie bardziej indywidualne podejście do swoich klientów. Wśród wielu produktów bank posiada oczywiście konto osobiste – dbNET.

Spora grupa klientów nie słyszała nigdy o tym koncie, a warto się jemu przyjrzeć, ponieważ bank ten oferuje nam niezwykle przejrzysty interfejs i wygodną komunikację z bankiem.

Oto najważniejsze cechy konta osobistego dbNET

– wypłata ze wszystkich bankomatów na świecie za 0 zł.
– całkowicie darmowa obsługa rachunku zarówno przez telefon jak i w serwisie transakcyjnym online.
– darmowe użytkowanie karty debetowej pod warunkiem dokonywania nią płatności na minimum 100 zł miesięcznie. W innym wypadku opłata wynosi 5 zł.
– prosty do uzyskania limit kredytowy do 50.000 zł. Mnóstwo wniosków o taki limit w koncie jest akceptowanych.
– promocje dla lokat zakładanych przez Internet – do 0,25% więcej w skali roku, jeżeli otwieramy naszą lokatę za pośrednictwem Internetu.

Wady tego banku w pewnym sensie są podobne do jego zalet. Otóż, aby uzyskać chociażby wspominany limit kredytowy będzie nas czekała wizyta z dokumentami w placówce banku. Większe banki, prężniej działające na terenie naszego kraju nie oczekują od klienta osobistego stawienia się w oddziale.

Podsumowując DbNET jest kontem dla osób, które cenią sobie stabilną i pewną ofertę, oraz oczekują stabilnego działania systemów bankowych. W tym przypadku Deutsche Bank bryluje, a kontakt z jego konsultantami zawsze jest bardzo rzeczowy. Istotne również, że w kwestiach ważniejszych możemy udać się do placówek banku, których jest bardzo wiele w większości miast. To jednak nie dla każdego będzie zaletą. W porównaniu do bankowości wyłącznie internetowej DB wypada jednak znakomicie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *