Konto internetowe PKO

pko konto osobisteBankowość internetowa przeżywa swoją szczytową formę. Obecnie praktycznie każdy użytkownik banku komercyjnego, korzysta z opcji bankowości internetowej. Możemy dowolnie zarządzać naszymi pieniędzmi przez internet, przelewać ja na konta ogólnopolskie, a nawet zagraniczne. Konto internetowe daje dużą wygodę, ponieważ poza swobodą dostępu do własnych środków przez internet, mamy także szereg możliwości związanych z inwestowaniem, lokowaniem środków na lokacie, oszczędzaniem i szeregiem opcji do których mamy dostęp w zależności od konta bankowego.

Opinie o koncie PKO

Dziś skoncentrujemy się głównie na jednym banku – banku, którego każdy z Was zna i kojarzy, a chodzi o PKO. W ostatnich miesiącach PKO zrestrukturyzowało swoje usługi, byliśmy świadkami całkowitego odrodzenia się tego banku i z jednostki nastawionej głównie na hermetyczne usługi (dla firm) w bank otwarty dla klienta indywidualnego.

Najnowszą ofertą banku PKO jest PKO Konto za Zero, którą PKO wprowadziło pod koniec 2012 roku. Konto to zapewnia zerowe opłaty przy aktywnym korzystaniu z usług banku.

Otrzymujemy zatem
– darmowe prowadzenie konta,
– kartę debetową (także za darmo),
– darmowe przelewy internetowe,
– darmową realizację zleceń stałych,
– darmowe wypłaty z bankomatów PKO oraz BZ WBK (ponad 4300 bankomatów w Polsce)

Bank PKO oferuje także EKSTRABONUS

Promocja polega na tym, że bank przedłuża gwarancję na sprzęt RTV AGD przy zakupach do 10 000 zł, promocja dotyczy także zakupów w sklepach internetowych. Gwarancja obejmuje naprawę lub wymianę sprzętu w przypadku uszkodzenia. W przypadku zainteresowania promocją, warto dowiedzieć się więcej szczegółów na temat objętych produktów.

Dla kogo konto internetowe PKO?

Każdy kto chce przechowywać pieniądze, oszczędzać, założyć lokatę lub „pobawić się” w inwestora, powinien zainteresować się wspominanym kontem. To samo tyczy się właścicieli firm, którzy mogą otworzyć w PKO konto firmowe.

Jak ocenianie jest konto PKO przez internautów? Większość opinii na forach dyskusyjnych i portalach branżowych, jest jak najbardziej pozytywna, dlatego jeśli interesuje Cię założenie tam konta, to jest to oferta godna polecenia. Usługa jest nowoczesna i dostosowana do wymagań obecnego rynku.

Jeśli chcesz poczytać więcej na ten temat, możesz zobaczyć na oficjalnej stronie konto za zero w PKO.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *