Nest Bank konto osobiste

nestbank
karta nest bank

Ciekawostka:

Na początek zaczniemy dość nietuzinkowo. Powiedz z czystym sercem, czy Ty też myślałeś, że Nest Bank to nowy bank, który podszywa się pod markę FM Bank żeby zdobyć klientów? Czy teraż już wiesz, że za tymi dwiema nazwami kryje się jedna organizacja?

FM Bank, to stosunkowo nowy bank na polskim rynku. Działa zaledwie od kilku lat, a już z powodzeniem zyskał uznanie bardzo wielu klientów, oraz rokrocznie wygrywa wiele plebiscytów na najlepsze produkty bankowe na łamach najpopularniejszych pism branżowych, oraz portali internetowych.

Nest Bank jak każdy bank posiada podstawowe produkty takie jak rachunek bankowy. Konto takie o nazwie „Nest Konto” jest sztandarowym produktem NestBank i z każdym miesiącem cieszy się coraz większym uznaniem i marką. Wszystko dzięki zastosowaniu niesamowicie innowacyjnych rozwiązań, które nie były wykorzystywane dotąd w bankach konkurencyjnych. Bank przebojem wdarł się na polski rynek i nie zamierza go opuszczać. A wręcz przeciwnie – ma się bardzo dobrze.

Konto osobiste Nest Bank oferuje nam

  • – wszystkie bankomaty w Polsce zawsze za 0 zł – w innych bankach taka usługa jest z reguły odpłatna.
  • – bezwarunkowo 0 zł za prowadzenie konta.
  • – zawsze 0 zł za użytkowanie karty płatniczej – w pozostałych bankach opłata waha się od 1 – 7 zł miesięcznie.
  • – wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe Nest Oszczędności

Jak widać NestBank stawia przede wszystkim na profesjonalizm obsługi, oraz atrakcyjne finansowo oferty dla swoich klientów. Możliwością darmowych przelewów przyspieszonych, oraz promocjami ze zwrotem należności za zakupy bank ten zjednał sobie w ostatnim czasie pokaźną grupę klientów.

Nest Bank nie bez powodu wygrywa w bardzo wielu rankingach. To najbardziej dynamicznie rozwijający się bank w Polsce, głównie poprzez promocje, które są innowacyjne, ale także przez chwalony, bardzo wysoki poziom obsługi, zarówno tej osobistej jak i telefonicznej. To jeden z lepszych banków, jaki aktualnie działa na terenie kraju, w którym możemy zarówno przechowywać swoje pieniądze, jak również bardzo wydajnie oszczędzać dzięki promocjom.

Podsumowując:

Nest Bank wydaje się mieć ciekawą ofertę. Kompletną nowością i hitem jest bezwarunkowe zero za wszystko. Bank zyskał dzięki temu rzeszę zainteresowanych klientów, którzy założyli konto właśnie z tego powodu.

Strona NestBank:

https://www.nestbank.pl/

Konto NestBank Opinie:

Konto w Nest Banku – opinie, tabela opłat i prowizji pod lupą

http://www.tanie-konto.pl/nest-bank/nest-konto/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *