Konto Internetowe – Bank Millenium

Myślisz o koncie internetowym, które byłoby godne Twojej uwagi? Zastanów się przez chwilę na jakich cechach banku zależy Ci najbardziej, a następnie zapoznaj się z ofertą banku Millenium. Zobaczymy czy ta sprosta Twoim oczekiwaniom.

millenium bankBank Millenium, to marka znana od wielu lat na polskim rynku bankowym. Wyróżnia się bogatą ofertą swoich usług, oraz stałymi unowocześnieniami, które mają na celu przede wszystkim oszczędzenie czasu swoim klientom. Millenium stale podąża za zmieniającym się rynkiem, oraz konkurencją, a także wprowadza swoje innowacyjne rozwiązania, dzięki którym bank ten jest jeszcze bardziej przystępny i wysoko oceniany przez klientów. To stale unowocześniany bank, który z każdym rokiem zyskuje coraz nowocześniejszy wymiar. Symbolem unowocześnienia może być chociażby fakt, że od 1 stycznia 2014 w Millenium przestanie obowiązywać część opłat, które do tego czasu musieli ponosić klienci. To zdecydowanie podniesie bank Millenium w przyszłorocznych rankingach.

Najważniejsze cechy „Konta internetowego” w banku Millenium to

– darmowy dostęp do konta przez wszystkie kanały dostępu
– darmowe wypłaty z bankomatów millenium.
– wypłaty z bankomatów innych banków już od 1 zł.
– konto proste do założenia – wystarczy telefon, albo wypełnienie wniosku. Dokumenty przyjdą pocztą, nie musimy wychodzić z domu.
– polecenia zapłaty całkowicie za darmo.
– opłata 4,99 zł miesięcznie za utrzymanie karty płatniczej Maestro PayPass.
– możliwośc dodatkowego ubezpieczenia naszej karty za 2,99 zł miesięcznie.

Zdecydowanie wadą banku Millenium w stale zmieniającym się rynku bankowości jest fakt opłaty za wypłatę pieniędzy z bankomatu. To jedna z tych rzeczy, na którą wielu klientów nie patrzy przychylnym okiem. Jest to jednak bank bardzo dobry dla osób, które cenią sobie zarówno nowoczesność, jak i klasyczne rozwiązania bankowe.

Załatwimy bowiem sprawy związane z naszymi rachunkami w oddziałach banków, których jest mnóstwo na terenie całego kraju, a wszelkie prostsze czynności wykonamy samodzielnie poprzez Internet (Millnet), albo też z pomocą konsultanta telefonicznego. Bardzo dobra infolinia, szybko odpowiadająca na nasze prośby i pytania jest również dodatkowym atutem tego banku. W tej kwestii bank ten wypada naprawdę bardzo dobrze na tle konkurencji.

Podsumowując

Oferta Millenium jest konkurencyjna, warto też pamiętać że posiadając konto bankowe (ROR) możemy liczyć na korzystniejsze warunki przy kredycie gotówkowym, a także kredycie hipotecznym. Choćby dlatego warto zainteresować się ofertą Millenium Bank.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *