mBank jako konto osobiste

Grupa BRE prężnie działa od wielu lat na polskim rynku bankowym i udostępnia dla nas coraz nowocześniejsze produkty finansowe i rozwiązania, w których często przoduje i jest innowacyjna.

mbankPopularny mBank zyskał już grono stałych klientów, a od lat cieszy się uznaniem, oraz marką potwierdzoną wieloma wygranymi rankingami. mBank jest pierwszym polskim bankiem, który mechanizm działania oparł w stu procentach o rozwiązania internetowe. Wszystko po to, by zaoferować konkurencyjne ceny, oraz oczywiście uprościć posiadaczom rachunków wszelkie operacje. Najpopularniejszym kontem jest oczywiście ekonto, czyli konto osobiste, ktorego założenie trwa zaledwie kilka chwil. Grupa mBank stawia przede wszystkim na prostotę i szybkość działania.

mBank – konto osobiste to

– całkowicie darmowe prowadzenie rachunku.
– żadnych opłat za przelewy krajowe.
– brak opłat za użytkowanie karty debetowej, o ile korzystamy z niej aktywnie (tj. wydajemy minimum 100 zł miesięcznie płacąc kartą).
– bogata oferta dodatkowa, taka jak kredyty, lokaty, oraz konta oszczędnościowe.
– możliwość zakupienia wszystkich produktów bezpośrednio z poziomu Internetu, nie trzeba udawać się do placówek banku.
– prostota obsługi konta również w formie telefonicznej, oraz za pomocą telefonu komórkowego.
– wysoki poziom bezpieczeństwa.
– infolinia dostępna całą dobę.

Klienci korzystający z produktów mBanku stosunkowo rzadko uskarżają się na trudności w połączeniu z konsultantami. Krótki czas oczekiwania na rozmowę na popularnej mLinii niewątpliwie jest również jednym z atutów tego banku.

Do największych wad mBanku można zaliczyć stosunkowo częste przerwy techniczne, w trakcie których mamy problem z autoryzacją płatności kartami. Bank ten ciągle jednak pracuje nad tym problemem, organizując takie przerwy w maksymalnie odpowiednich porach dnia.

Wybór mBanku jest strzałem w dziesiątkę dla wszystkich, którzy cenią sobie dostępność, oraz prędkość działania. Jest to również jeden z najprostszych w obsłudze banków, choć pojawiają się pierwsze zastrzeżenia do nowego serwisu transakcyjnego. Dla klientów ceniących sobie jednak prostotę i transparentność jest to rozwiązanie idealne.

Nowy mBank

Od niedawna (połowa 2013 roku) pojawiły się zmiany zarówno w wyglądzie jak i w korzystaniu z mBanku. Korzystając z dostępu internetowego znajdziemy masę przydatnych narzędzi, takich jak choćby wykresy naszych płatności (zobaczymy dokładny bilans wydatków i przychodów). W łatwy sposób można też otworzyć subkonto czy założyć lokatę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *