dbNET Biznes opinie – najlepsze konto internetowe dla firm?

dbnet_biznesOsoby, które planują prowadzenie własnej działalności gospodarczej muszą wskazać konto bankowe, które będzie wykorzystywane przez nie do dokonywania transakcji. Jego wybór bywa wcale nie mniej skomplikowany niż wybór formy opodatkowania stosowanej podczas prowadzenia firmy, jedną z najciekawszych propozycji przygotował zaś Deutsche Bank, wysoko ceniony nie tylko przez klientów indywidualnych. Konto dbNET Biznes jest wielu rankingach (np. tutaj) przedstawiane jako najlepsze konto internetowe dla firm? Pytanie podstawowe czy aby na pewno słusznie?

Opłaty i prowizje za korzystanie z konta dbNET Biznes

Konto dBNet Biznes to propozycja interesująca nie tylko dlatego, że nie wymaga od właściciela rachunku wyjątkowo poważnych inwestycji. Za jego atut można uznać również to, że otwiera dostęp do usług, które w wielu innych instytucjach finansowych wiążą się z koniecznością ponoszenia dodatkowych kosztów. Aby jednak docenić możliwości wspomnianego konta, warto jego analizę rozpocząć od przyjrzenia się opłatą, właścicielom firm stawiających swoje pierwsze kroki na rynku w szczególny sposób zależy bowiem na oszczędnościach i dla nich najtańsze konto internetowe jest często kontem najlepszym.

Na te można liczyć między innymi dlatego, że bezpłatne jest nie tylko prowadzenie firmowego rachunku głównego oraz wydanie karty, którą będzie posługiwał się właściciel firmy. Wcale nie mniej istotne wydaje się to, że prowizji nie pobiera się również za wypłatę pieniędzy z bankomatów rozlokowanych na całym świecie oraz za wpłaty i wypłaty środków wówczas, gdy mają one miejsce w siedzibie banku. Bezpłatne są również krajowe przelewy internetowe, w tym i te, które kieruje się do ZUS i US, a więc instytucji szczególnie bliskich sercu każdego młodego przedsiębiorcy.

Podsumowanie opinii o dbnet Biznes

Na tym nie kończą się jednak atuty wspomnianego konta, jego twórcy postarali się bowiem o to, aby w jego skład weszło także kilka usług dodatkowych ułatwiających życie młodym przedsiębiorcom. Tu warto wspomnieć choćby o Pakiecie Przedsiębiorczym – specjalnej usłudze, dzięki której można liczyć na szereg zniżek i rabatów podczas zakupu towarów i usług pochodzących z oferty partnerów banku.

Konto dbNet Biznes to również:

  • nieograniczony dostęp do rachunku,
  • certyfikat bezpieczeństwa,
  • wyciąg elektroniczny pozwalający na szybką kontrolę firmowych wydatków
  • oraz 2 procent na rachunku oszczędnościowym, dzięki czemu zyskuje się jeszcze jeden sposób na pomnażanie firmowych zysków.

Każdorazowo można przy tym liczyć na fachową pomoc doświadczonych pracowników banku.

Najlepsze konto dla firm – opinie klientów

Jeśli masz lub miałeś konto dbNET BIZNES w Deutsche Banku napisza swoją opinię i ocenę oferty tego banku. Opinie klientów to jeden z kluczowych czynników mówiący innym czy tą ofertą powinien się zainteresować właściciel firmy szukający taniego konta bankowego.

2 comments on dbNET Biznes opinie – najlepsze konto internetowe dla firm?

  1. Pingback: Ryszard

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *