Konto internetowe w T-Mobile usługi bankowe – czy warto?

t-mobileSzukasz konta bankowego, które pozwoli Ci nie ponosić za jego prowadzenie jakichkolwiek kosztów, bez konieczności spełniania dodatkowych i trudnych do zrozumienia warunków? Konto internetowe T-mobile usługi bankowe (wcześniej Alior Sync) jest jednym z nielicznych produktów, które zapewniają taką właśnie możliwość. Poznaj więc jego najważniejsze zalety oraz zapoznaj się z listą nielicznych wad i opłat.

Kto najbardziej skorzysta na założeniu konta internetowego w T-Mobile?

Założenie konta bankowe T-mobile usługi bankowe może być zupełnie darmowe nawet wówczas, jeżeli nie będziemy na nim przechowywać jakiejkolwiek sumy pieniędzy. Podobnie wygląda sprawa pod względem obsługi karty debetowej, która jest zupełnie bezpłatna również w sytuacji jej wyłącznie okazyjnego używania.

Stanowi to ewenement na rynku, gdyż u konkurencji darmowa karta jest dostępna zazwyczaj pod warunkiem dokonywania za jej pomocą comiesięcznych transakcji na określoną w regulaminie kwotę.

Z tego też powodu konto T-mobile usługi bankowe sprawdzi się doskonale zwłaszcza w przypadku osób, które nie posiadają stałych dochodów. Powinni się jego otwarciem zainteresować zatem chociażby studenci oraz osoby bezrobotne. Z szeregu dodatkowych korzyści mogą zaś korzystać jednocześni abonenci telefonii T-mobile. Otrzymają oni między innymi bonus 20% po każdym doładowaniu telefonu, a także zwrot do sumy 500 zł rocznie za zakupy telefonem w technologii MyWallet.

Najważniejsze zalety konta T-mobile usługi bankowe

1. 0 zł za założenie i prowadzenie konta.

2. Brak opłaty za wydanie oraz posiadanie karty debetowej.

3. Bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i zagranicą.

4. 0 zł za pierwsze 3 wpłaty za pomocą wpłatomatów sieci Euronet.

5. Bezpłatne 10 przelewów natychmiastowych w ciągu miesiąca (kolejne 5 zł).

6. Konto ROR jest dodatkowo oprocentowane na 3% do kwoty maksymalnej 5000 zł. Wymogiem jest w tym miejscu otrzymywanie na rachunek bankowy comiesięcznego wynagrodzenia od pracodawcy, stypendium uczelnianego lub emerytury czy renty z ZUS.

7. Atrakcyjna lokata promocyjna 3,8% na okres 125 dni z 125-dniowym okresem obowiązywania i górnym limitem wynoszącym 50 000 zł.

8. Wiele możliwości bezpłatnego kontaktu online z obsługą banku (rozmowy audio video, czat, kontakt telefoniczny).

9. Możliwość skorzystania z bezpłatnej obsługi w stacjonarnych placówkach T-mobile.

10. Bezpłatne przelewy europejskie, polecenia zapłaty oraz stałe zlecenia.

Wady i podstawowe opłaty w koncie internetowym t-mobile

1. Stosunkowo wysoki koszt przelewów zagranicznych poza UE (30 zł).

2. Opłata 0,5 % za każdą wpłatę we wpłatomacie powyżej trzeciej (co najmniej 1 zł).

3. Promocje skierowane są niemal wyłącznie dla abonentów sieci telefonicznej T-mobile.

4. Wysoka opłata (15 zł) za wydanie naklejki zbliżeniowej.

5. Kosztowne powiadomienia sms o dokonanych transakcjach (30 groszy za każdą otrzymaną wiadomość).

Podsumowanie:

Widzimy więc, że zalety konta internetowego T-mobile usługi bankowe zdecydowanie przeważają obecnie nad jego wadami. Przede wszystkim jest to aktualnie jedno z nielicznych kont bankowych, które zapewnia nam podstawowe usługi całkowicie za darmo i bez konieczności pamiętania o spełnianiu jakichkolwiek dodatkowych wymogów.

 

1 comment on Konto internetowe w T-Mobile usługi bankowe – czy warto?

  1. To prawda, takie konto ma wiele zalet, szczególnie gdy na rynku staje się coraz popularniejsza metoda płacenia telefonem o.O

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *