Najlepsza oferta konta internetowego – przegląd

konto bankoweZakładając konto internetowe każdy szuka najlepszej oferty – czy taką znajdzie i gdzie w ogóle jej szukać? W Internecie jest cała masa for, blogów i portali o tematyce bankowej, gdzie znajdziemy różnego rodzaju rankingi i porównania ofert konta bankowych ale której zaufać skoro w każdym rankingu najlepsza oferta należy do innego Banku? Czym się kierować przy wyborze takiego internetowego konta bankowego?

O tym wszystkim w dzisiejszym wpisie.

Gdzie szukać najlepszych kont bankowych

Oczywiście ciężko tutaj polecić jeden lub nawet kilka serwisów gdzie warto szukać takich rankingów czy zestawień najlepszych kont bankowych. Ja zawsze doradzam moim znajomym sprawdzić około 10 przypadkowych rankingów i spisywać pierwsze 3 najlepsze oferty.

Dzięki temu stworzymy swój własny ranking, które oferty są polecane najczęściej. To da nam jakąś podstawę twierdzić, że ta oferta może być najlepszą. Następnie dobrze jest sprawdzić warunki takiej oferty – czy one nam odpowiadają.

Oczywiście warunki poszczególnych ofert kont bankowych różnią się od siebie, jedne maja darmową kartę do bankomatów, drugie darmowe przelewy a jeszcze inne nie będą miał opłaty za prowadzenie konta. Powinniśmy to na spokojnie przeanalizować i wybrać taką ofertę, która w największym stopniu spełnia nasze kryteria.

Konto internetowe – aktualna oferta kont bankowych

Specjalnie dla was postanowiłem zrobić taką wstępną analizę internetowych kont bankowych, które cieszą się dobrą opinią i pierwszymi miejscami w internetowych rankingach kont bankowych. Oto one:

  1. Konto Internetowe w Alior Sync
  2. eKonto w mBanku
  3. Konto Godne Polecenia w BZWBK
  4. Konto Direct w ING Banku Śląskim
  5. Konto internetowe w Getin Banku

To jak wspomniałem wcześniej moja osobista analiza najlepszych ofert kont bankowych, z którą oczywiście nie musicie się zgadzać. Jeśli jednak wasz znajomy polecił wam jedno z tych kont, lub przeprowadziliście już wstępną analizę najlepszej dla was oferty konta bankowego to zapraszam was do odpowiedniej pod strony – gdzie będziecie mogli wysłać internetowy wniosek o założenie takiego konta. To bardzo prosty i szybki sposób na otworzenie rachunku bankowego. Szczegóły ofert oraz pomoc specjalisty znajdziecie w odpowiedniej zakładce.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *