Konto internetowe w banku Inteligo

Stare reklamy Inteligo

Pamiętacie „kontrowersyjne” reklamy banku Inteligo? Chodziło o konto bankowe, które robi wszystko za Ciebie. Dla przykładu piosenkarka Maria Peszek twierdziła, że nie ma czasu na przelewy (…) i inne pieprzoty, bo wszystko to robi za nią Inteligo. Dla małego przypomnienia.

Po komentarzach na Youtube, a także po pasku zadowolenia, można stwierdzić że ta reklama nie przypadła internautom do gustu. Klip był powodem wielu żartów i drwin, wygrał nawet kilka małych rankingów ukazujących najgorsze klipy promocyjne.

Kolejna reklama z tym cichym panem, także nie cieszyła się zbyt dużym zadowoleniem. Internauci wspominali, że przełączali telewizor po pierwszych pięciu sekundach ciszy. Reklama jest dziwna…

Bank Inteligo obecnie

Te reklamy banku Inteligo są stosunkowo stare, pochodzą z 2010 roku. Obecnie oferta Inteligo jest znacznie bogatsza i ciekawsza pod względem korzyści dla klientów. Bank zyskał także uznanie w oczach internautów i notuje wysokie pozycje w różnego rodzaju rankingach i porównaniach. Dziś jednak przyjrzymy się ich kontu. Zobaczmy co kryje konto internetowe Inteligo.

konto internetowe Inteligo

Docelowo bank Inteligo oferuje 3 konta internetowe. Pierwsze to konto dla klienta indywidualnego, czyli konto prywatne, drugie to konto firmowe, a trzecie to rachunek oszczędnościowy zawierający 3% zysku w skali roku.

Dziś jednak skoncentrujemy się głównie na koncie prywatnym w Inteligo. Zobaczmy co ono proponuje:

– 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta internetowego
– darmowe przelewy oraz zlecenia stałe
– darmowa karta (pod warunkiem, że wykonamy transakcję na minimum 100 zł)
– darmowa wypłata z bankomatów PKO, i BZ WBK

UWAGA: Na jednym koncie internetowym, możesz mieć wiele rachunków bankowych, dodatkowo możesz mieć dostęp do nich z 4 miejsc:

– serwis www, czyli obsługa konta Inteligo przez internet
– serwis mobilny Inteligo, obsługa konta przez telefon
– kanał SMS, obsługa konta przez wiadomości sms
– serwis telefoniczny, możemy zadzwonić do banku i dokonać transakcji poprzez rozmowę z doradcą

W Inteligo można założyć konto internetowe już po ukończeniu 13 roku życia, a zatem konto dla osoby małoletniej. W tym przypadku, należy dostarczyć do banku pisemną zgodę rodzica i opiekuna.

Podsumowanie:

Konto Internetowe Inteligo jest naszym zdaniem dobrą ofertą, konkurencyjną dla innych banków w Polsce. Warto z niej skorzystać, gdyż przy odpowiednim korzystaniu z konta, jest ono darmowe, ale przede wszystkim bardzo wygodne i intuicyjne.

1 comment on Konto internetowe w banku Inteligo

  1. To konto było dobre ale do czasu, odkąd inteligo przejęło pko bp to tylko równia pochyła w dół, z ostatnią aktualizacją systemu tez były problemy. Niestety awarie w Inteligo ostatnio się dość często zdarzają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *