Konto Godne Polecenia w banku BZ WBK – recenzja i opinia

bank wzwbk
reklama BZ WBK

Wydaje się, że bank BZ WBK nie oszczędza na promocji swoich produktów bankowych. Z roku na rok zatrudnia coraz to nowszych aktorów z najwyższej półki. Był już Depardieu, byli aktorzy zza oceanu tacy jak Chuck Norris, a teraz jego miejsce zastąpił Kevin Spacey promujący między innymi Konto Godne Polecenia. Jako ciekawostkę dodamy, że nieoficjalnie wiadomo, że sam Depardieu otrzymał swoją gażę w wysokości miliona złotych, czym był niezwykle oburzony (stwierdził, że pierwszy raz przychodzi mu grać za tak niską stawkę).

Wracając do Konta Godnego Polecenia, czyli jednego z produktów BZ WBK, sprawdźmy czy owe konto jest faktycznie tak ogromnym strzałem w dziesiątkę, że sam amerykański aktor przylatuje do nas zza oceanu, aby je promować.

Opinie o Koncie Godnym Polecenia

Na pierwszy rzut oka w internecie aż huczy od pozytywnych opinii. Na myśl nasuwają się intensywne działania specjalistów od marketingu z BZ WBK, ale załóżmy, ze faktycznie jest tak różowo jak mówią internauci. Prowadzenie konta jest darmowe, karta także jest darmowa (ale jej ubezpieczenie to 2 zł). Wadą jest wypłata w innych bankomatach niż tych z sieci banku. W bankomatach Millenium to koszt 1 zł, natomiast pozostałych to kwestia 5 zł. Poza tym wszystkie zasady są podobne do innych banków: przelewy internetowe za darmo, płatności kartą za darmo, 0 zł za naklejkę zbliżeniową (do płatności paypass).

Szczerze mówiąc, konto wygląda nieźle, ale czy jest ono faktycznie aż tak godne polecenia?

Promocja Konta Godnego Polecenia

Od czasu do czasu bank wprowadza promocje w których można zebrać dodatkowe środki na konto. Zabawa polega na tym, aby wykonywać pewne zadania, np. 3 wypłaty z bankomatu, przelew internetowy na odpowiednio wysoką kwotę, płatność kartę na określoną kwotę i za to otrzymamy bonifikatę. Ostatnia promocja zakończyła się w listopadzie 2013, jednak bank nie zaprzecza iż promocja może być reaktywowana w przeszłości. Minusem jest to, że dotyczy ona nowo zakładanych kont.

BZW BK to dobry bank, ma dobrą ofertę, z całą pewnością warto założyć u nich konto, jednak czy będzie ono faktycznie godne polecenia – musisz sprawdzić osobiście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *